ساختمان فوتبال فوتبالی جام جهانی جام جهانی

ساختمان: فوتبال فوتبالی جام جهانی جام جهانی رشته ورزشی جمهوری خلق اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم / وزیر کشور

وزیر کشور گفت: استاندار تازه باید تلاش کرده و از همه مسئولین و مردم استفاده کند، بنده هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم.

هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم / وزیر کشور

وزیر کشور: هیچ گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی پذیرم

عبارات مهم : استانی

وزیر کشور گفت: استاندار تازه باید تلاش کرده و از همه مسئولین و مردم استفاده کند، بنده هیچ گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی پذیرم.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و تازه هرمزگان اظهار کرد: بحث جابجایی در مدیریت مرسوم هست، چهار سال کار در استانی چون هرمزگان توفیقی بود که نصیب آقای جادری شد که امیدوارم تلاش هایش مورد قبول خدا واقع شود.

هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم / وزیر کشور

وی با اشاره به اینکه با توجه به حجم عقب افتادگی که استان های محروم کشور دارند و میراثی است که از حکومت های گذشته رسیده، بعضی کمبودها طبیعی هست، افزود: اگر نظام حاکم در کشور را در صدسال گذشته بررسی کنیم، اینکه علی رغم امکانات غنی که داریم با شتاب توسعه جهانی پیش نرفته ایم قابل قبول است.

وزیر کشور با بیان اینکه عدم توسعه یافتگی از دلایل مهم مردم در بحث انقلاب اسلامی بوده هست، تصریح کرد: ما اساساً در 100 سال اخیر نتوانستیم در تناوب توسعه یافتگی حاضر باشیم چراکه تا قبل از انقلاب اسلامی حکومت های حاکم حکومت ظلم و استبداد بودند و حکومت های بعد از صفویه ظلم زیادی را به ما تحمیل کردند.

وزیر کشور گفت: استاندار تازه باید تلاش کرده و از همه مسئولین و مردم استفاده کند، بنده هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه کشور در حوزه سیاست داخلی در جایگاه بالایی قرار گرفته هست، عنوان کرد: مردم سال های سال رعیت بودند و قانون گذاری وجود نداشته و همه چیز در یک فرد خلاصه می شده است است و اگر بخواهیم شرایط کشور را تقسیم بندی کنیم باید آن را به انقلاب و قبل انقلاب تقسیم کنیم.

وی با بیان اینکه بعد از انقلاب استقلال و آزادی یافتیم و از گزینش مدیر جمهور تا دهیاری ها با گزینش مردم بوده هست، خاطرنشان کرد: با وجود تمامی شرایط مشکل که گذراندیم با راهنمایی امام (ره) و مقام معظم رهبری جهش خوبی داشتیم، هرچند که هنوز عقب افتادگی هایی به خصوص در اقتصاد و تولید داریم که بهسازی این شرایط عزم جدی می خواهد.

وزیر کشور یکی از پرسشها و کمبودهای موجود را عدم توازن و تعادل اقتصادی دانست و بیان کرد: نتیجه این عدم توازن مهاجرت زیاد، شهرنشینی، شکل گرفتن کلان شهرها و خالی شدن حاشیه کشور از ظرفیت ها بوده هست؛ ما بعد انقلاب خوب عمل کردیم به خصوص در پرسشها سیاسی، امنیتی و دفاعی هیچ مشکلی نداشته و اقتدارمان را حفظ کردیم.

هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم / وزیر کشور

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه در حوزه استقلال و آزادی سرآمد کشورهای منطقه هستیم و مردم و جوانان با نگاهی موحدانه در کنار نظام بوده اند، ابراز کرد: کشور در حوزه خدمات رسانی به خصوص به روستاها بسیار موفق بوده و کمتر جایی را داریم که آب، برق، گاز و بزرگراه به صورت متوازن در آن توزیع نشده باشد و آن هم به علت نظارت نمایندگان مردم در مجلس و مدیران استانی بوده است.

وی با بیان اینکه هنوز نتوانستیم در اقتصاد در شأن مردم قدم برداریم، اظهار کرد: به همین علت است مقام معظم رهبری سال های سال است عنوان اقتصاد را اولویت اول کشور قرار داده هست، مردم نیز باید به جد باید پیگیر این عنوان بوده و دولت و نمایندگان مسئله توسعه نیافتگی را در دستور کار قرار دهند.

وزیر کشور گفت: استاندار تازه باید تلاش کرده و از همه مسئولین و مردم استفاده کند، بنده هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید همه تلاشش را کرده تا در جهت دستورات مقام معظم رهبری در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارد، افزود: اگر توانستیم تورم را کم کردن دهیم تنها به لطف خدا و همت خدمتگزاران انقلاب بوده است.

رحمانی فضلی همگرایی را عنصر مؤثری در پیشبرد امور در مسیر اقتصاد مقاومتی دانست و اضافه کرد: هرچقدر به حواشی کمتر بپردازیم زیاد می توانیم به مردم خدمت کنیم، ما مسلمان و موحدیم و اسلام را شیوه خود را قرار داده ایم و تنها تعهدمان کمک به دین خداست، دین خدا نیز ما را به مردم احاله می دهد و رضای خدا را در رضای مردم قرار داده است.

هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم / وزیر کشور

وی با بیان اینکه مسیری که ما را از مردم به خدا می رساند نظام جمهوری اسلامی هست، تصریح کرد: در شرایط کنونی که تهدیدات زیادی متوجه کشور هست، بزرگ ترین سیاست انسجام و وحدت داخلی بوده و بزرگ ترین آسیب انشقاق است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه اگر جنگ در سوریه تمام شود صدسال دیگر هم تمدن خود را باز نمی یابد و علت آن فقدان رهبر و وحدت داخلی آن هاست، عنوان کرد: مگر به ما حمله نظامی نکردند، مگر ما را تحریم نگردند؟ ولی حضور مقام معظم رهبری و وحدت داخلی اقتدار و نظام ما را حفظ کرد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه باید انسجام و تبعیت از مقام معظم رهبری ما را در مسیر هدایت قرار دهد، خاطرنشان کرد: دشمن های آزادی مسلمین را برنمی تابند چون مخالف منافع آن هاست؛ امروز که مدیری را جابجا می کنیم باید بدانیم که تقویت همکاری و همدلی مردم و خدمت به آن ها در جهت تقویت نظام بسیار مهم بوده و در اصول اجرایی دولت تابع سیاست های نظام است.

وی با اشاره به اینکه مبنا و محور همه چیز مردم هستند، باید به مردم اعتقاد داشته، آن ها در قالب برگه رأی ندید و با شعار و سرگرم کردن به پرسشها جزئی فریب نداد، بیان کرد: بنده در جایگاهی که خدمت می کنم آگاهی، شعور، درایت و فهم مردم را به گونه ای دیدم که هر لحظه عالی ترین مسیرها را گزینش کردند و تسلیم شعارها نشدند و در همه شرایط مشکل که داشته ایم چراغ راهنمای مردم همواره مقام معظم رهبری است.

وزیر کشور با بیان اینکه ما مسئولین باید نوکری مردم را بکنیم و هرکس از این مسیر خارج شود، مردم خود وی را کنار می زنند، ابراز کرد: باید قدرت شهامت، صداقت، اخلاص و حق طلبی داشته باشیم و هرکس در مسیر خدمتش صداقت و اخلاص را کنار بگذارد مردم کنارش می گذارند.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه اگر مدیری رفته و مدیری آمده باید نقص ها را جبران و نقاط قوت را تقویت کنیم، اظهار کرد: ادعا نداریم مدیرانی که در حوزه های متفاوت کار می کنند ضعفی ندارند ولی باید اول ببینیم خودمان چه کرده ایم و ضعف را جهت دیگران هم بپذیریم.

وی با بیان اینکه هیچ استانداری موفق نخواهد بود مگر نماینده ولی فقیه چتر پدرانه خود را بر سر مسئولین بگستراند و نمایندگان مجلس و مسئولین در همه مراحل وی را همراهی کنند، افزود: استاندار نقش هماهنگ کننده دارد و باید با روحیه جهادی، تعامل و ایثار به همه احترام گذاشته و بدون جهت گیری سیاسی از همه ظرفیت ها و نیروها استفاده کند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه هرمزگان استان پرظرفیتی است ولی باید بدانیم ظرفیت ها هنگامی که می توانند مؤثر باشند که با شیوه های تازه و خلاقانه به کار گرفته شوند، اضافه کرد: بودجه قوه مجریه کفاف کارهای عمرانی را نمی دهد و استانداران و مسئولین باید با استفاده از روش های نوین و گرفتن مشاورانی در حوزه تأمین مالی تأمین اعتبار کنند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه مردم در استان هرمزگان 900 میلیارد یارانه می گیرند آیا نمی توان با هدایت نصف این مبلغ به صدوق توسعه و سهامدار کردن مردم، تأمین اعتبار کنیم؟، تصریح کرد: اختلافات را کنار بگذارید، فکرها را روی هم بریزید، دست ها را در هم گره بزنید و به مردم خدمت کنید، کار و خدمت جهت مرد که دعوا ندارد!

وی با اشاره به اینکه با عنایت خدا و حرمت خون میلیون ها شهیدی که از صدر اسلام داده ایم، توفیق پیدا کرده و این کشور و حکومت دینی را بعد از 1400 سال به دست آورده ایم و هیچ گونه کوتاهی قابل گذشت نیست، عنوان کرد: استاندار قبل نقاط قوت و ضعفی داشته، هرمزگان در این چهار سال کمترین اختلافات بین مسئولین را داشته و کارها پیگیری شده، حالا ممکن است در اجرا مشکلاتی داشته باشد که باید کمک کنیم و آن ها را جبران کنیم، استاندار تازه نیز با تجربیات اجرایی زیادی که دارد باید کمک کند.

وزیر کشور با بیان اینکه دولت با اولویت قرار دادن اقتصاد مقاومتی و با کمک مردم پشت سر مقام معظم رهبری ایستاده هست، افزود: باید کمک کنیم تا این استان را در جایگاه بالاتری قرار دهیم، بنشینیم پرسشها و اختلافات بین مسئولین را حل کنیم و جهت حل این پرسشها من هر لحظه در خدمت هستم؛ ولی باید از بعضی پرسشها به سهولت بگذریم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه ما برگزیده مردم و حاکم هستیم و خصلتمان بزرگوار و اهل ایثار و مدارا بودن هست، تصریح کرد: اگر قرار باشد همه با سنگ ریزه ای کوچک سرریز کنیم حق نداریم بگوییم نماینده مردم هستیم.

وی در آخر با بیان اینکه حامل سلام و خبر مدیر جمهور به این استان هستم، عنوان کرد: مدیر جمهور نگاه خاص ای به این استان دارد و استاندار تازه باید تلاش کرده و از همه مسئولین و مردم استفاده کند، بنده هیچ گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی پذیرم.

واژه های کلیدی: استانی | انقلاب | مقام معظم رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs