ساختمان فوتبال فوتبالی جام جهانی جام جهانی

ساختمان: فوتبال فوتبالی جام جهانی جام جهانی رشته ورزشی جمهوری خلق اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی گزارش نهایی اتفاق سانچی تا آخرهای اردیبهشت تقدیم مجلس می‌شود

رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: در تصادف نفتکش سانچی و کشتی فله‌بر چینی چهار کشور پاناما، هنگ‌کنگ، کشور عزیزمان ایران و چین درگیر عنوان هستند که با مشخص شدن سهم تق

گزارش نهایی اتفاق سانچی تا آخرهای اردیبهشت تقدیم مجلس می‌شود

گزارش نهایی اتفاق سانچی تا آخرهای اردیبهشت تقدیم مجلس می شود

عبارات مهم : ایران

رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: در تصادف نفتکش سانچی و کشتی فله بر چینی چهار کشور پاناما، هنگ کنگ، کشور عزیزمان ایران و چین درگیر عنوان هستند که با مشخص شدن سهم تقصیر هر دو کشتی، سهم این چهار کشور نیز در مسئولیت ها و جبران خسارت های طرف برابر مشخص می شود و گزارش نهایی کمیسیون هم تا آخرهای اردیبهشت ماه تقدیم مجلس می شود.

محمدرضا رضایی در گفت وگو با ایسنا، گفت: کشتی ایرانی با پرچم کشور پاناما و کشتی چینی با پرچم هنگ کنگ حرکت می کرده اند. در نظام حقوق بین الملل هنگامی که پرچم کشوری روی یک کشتی راه اندازی می شود به معنای تحت حمایت بودن کشتی و همه سرنشینان و کالاهای مستقر در آن هست. با مشخص شدن سهم تقصیر نفتکش ایرانی و کشتی فله بر چینی تعیین پرداخت خسارات طرفین نیز مشخص می شود البته دو کشتی بیمه نامه بین المللی داشتند که هر کدام براساس سهم بیمه پرداختی، خسارت هایشان را از آنها دریافت می کنند.

گزارش نهایی اتفاق سانچی تا آخرهای اردیبهشت تقدیم مجلس می‌شود

نماینده مردم جهرم در مجلس خاطرنشان کرد: اطلاعات جبعه سیاه کشتی سانچی استخراج و به وسیله کشور سازنده و با حضور نمایندگان چهار کشور مذکور مراحل تحلیل خود را سپری می کند. براساس اطلاعات اولیه استخراج شده است «خطای انسانی» هر دو کشتی ایرانی و چینی قطعی شده است ولی سهم هر کشتی هنوز مشخص نشده است.

وی از حضور تیم سیاسی، اجرایی و حقوقی خبره کشورمان در چین طی هفته آینده خبر داد و افزود: تیمی کارشناسی از شرکت بنادر و کشتی رانی کشور عزیزمان ایران به عنوان نماینده حاکمیت با حضور در چین با قدرت از منافع جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دفاع خواهد کرد تا حقوق مادی و معنوی سرنشینان کشتی و بار نفتکش کشورمان پایمال نشود.

رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: در تصادف نفتکش سانچی و کشتی فله‌بر چینی چهار کشور پاناما، هنگ‌کنگ، کشور عزیزمان ایران و چین درگیر عنوان هستند که با مشخص شدن سهم تق

رییس کمیسیون عمران مجلس جانباختگان کشتی سانچی را «شهید خدمت» دانست و افزود: این عزیزان در راه اقتصاد کشور در مسیری طولانی و پرچالش قدم گذاشتند تا بتوانند با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور در فروش نفت و میعانات گازی و انتقال درآمدهای آن به داخل کشور کمکی بزرگ کرده باشند بنابراین شایسته است این عزیزان «شهید خدمت» محسوب شوند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | کمیسیون | کمیسیون عمران | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs